Jakie feromony dla kobiety wybrać?

Jakie feromony dla kobiety wybrać?

Feromony dla kobiet stają się coraz bardziej popularnymi rodzajami perfum zapewniającymi piękny zapach. Ponadto mogą pobudzać zmysły i oddziaływać pozytywnie na życie seksualne. W tym artykule opowiemy o feromonach dla kobiet, na które warto zwrócić uwagę.

Czym są feromony dla kobiet?

Feromony są związkami chemicznymi, które intensywnie wpływają na zmysły — zdecydowanie silniej od zwykłych perfum. Co ciekawe, naturalnie produkuje je organizm zwierząt, dlatego mogą odstraszać wroga, zasygnalizować gotowość do walki, czy też skutecznie się kamuflować. Człowiek także posiada zdolność do wytwarzania feromonów. Odpowiadają za to gruczoły potowe oraz łojowe.

Same feromony są bezwonne, jednak wyraźnie oddziałują na postrzeganie pozazmysłowe, trafiając do podwzgórza i wywołują pożądane odczucia.

Jak działają feromony dla kobiet?

Wpływ feromonów na ludzi jest bardzo ciekawy. Cały czas przeprowadza się badania w celu odkrycia, jak dokładnie oddziałują na ludzki organizm oraz psychikę. Wiadomo już, że przy ich pomocy możemy podświadomie wpłynąć na osoby ze swojego otoczenia oraz na sposób, w jaki jesteśmy postrzegani przez inne osoby. Ponadto wpływają na:

  • poprawę samopoczucia
  • zwiększenie pewności siebie
  • polepszenie życia seksualnego
  • ułatwienie zasypiania
  • wzmocnienie poczucia dominacji wśród innych
  • przyciąganie płci przeciwnej

Jak stosuje się feromony dla kobiet?

Ze względu na fakt, że feromony są bardzo silne, polecamy ostrożne ich stosowanie. Dotyczy to szczególnie osób, które są na początku na początku przygody z feromonami. Powszechnie uważa się, że najlepsze efekty uzyskamy, kiedy delikatnie skropimy okolice nadgarstków, uszu, szyi, dekoltu oraz zgięcia łokci.

Najlepiej samodzielnie przetestować, jakiej ilości feromonów potrzebujemy, by uzyskać zadowalające efekty. Możemy również skropić ubrania lub pościel w celu wzmocnienia intymnych przeżyć. Prawda jest taka, że feromony dla kobiet zawsze będą działać, jednak w różnym stopniu — zależnie od osoby.

Nie stosujemy feromonów częściej niż dwa razy dziennie ze względu na ich intensywność. Pamiętajmy o tym, że proces oddziaływania jest uzależniony od osoby, na którą chcemy wpłynąć. Czasem może to potrwać powyżej kilku godzin. 

Feromony dla kobiet — Passion For Her

By feromony zadziałały, zwracajmy uwagę tylko na produkty wysokiej jakości, mające wysokie stężenie składników aktywnych. Przykładem takich feromonów jest zapach Passion for her. Mają one aż 100 ml pojemności, dlatego wystarczają na bardzo długo.

Formuła zawiera feromon kobiecy estratetraenol, który budową przypomina hormon żeński – estrogen. Właśnie dlatego jest on wabikiem męskim, podkreślającym kobiecość, zmysłowość i pożądanie. Bardzo pozytywnie oddziałuje on na mężczyzn i zwiększa ich popęd seksualny. Ponadto Passion for her sprawdzą się u kobiet, które chcą poczuć się świetnie w swoim ciele. Zapach utrzymuje aż do 8 h, dlatego pamiętajmy, by nie przesadzać z jego ilością.